Biustonosze Plus Size

Duże biustonosze mogą być przepiękne! Udowadniamy to codziennie, prezentując na stronach sklepu oraz sprzedając biustonosze dla puszystych i biustonosze XXL. Wykonane z przyjemnych w dotyku tkanin i koronek, ozdobione wstążeczkami, dostępne w najmodniejszych kolorach elementy damskiej bielizny cieszą się wśród naszych klientek ogromnym powodzeniem. A nas cieszy fakt, że biustonosze plus size faktycznie zdobią, ale i podtrzymują pełniejszy biust, podnosząc komfort życia naszych klientek i poprawiając im samopoczucie każdego dnia.
Wygodne biustonosze w dużych rozmiarach
Bielizna plus size, przede wszystkim biustonosze, często kojarzy się wyłącznie z gładkimi, zabudowanymi biustonoszami w uniwersalnych kolorach. My każdego dnia proponujemy paniom w rozmiarze XXL oraz szczupłym, ale z wydatnym biustem, piękną bieliznę, która pobudza wyobraźnię. Delikatne koronki i tkaniny, fiszbiny i usztywnienia, które doskonale układają się na ciele i nie ocierają, ani nie utrudniają ruchów, gwarantują pełen komfort noszenia. Właściwie dobrany duży biustonosz to także lepsze zdrowie. Duży biust bywa sporym obciążeniem dla kręgosłupa. Jeśli biustonosz jest odpowiednio uszyty i właściwie dobrany do sylwetki oraz piersi, podtrzymuje je, stabilizuje, odciąża plecy i ramiona. Sprawia, że sylwetka przestaje być przygarbiona, biust zostaje pięknie zaokrąglony i doskonale wygląda pod każdym ubraniem. Biustonosze na duży biust ładnie go unoszą, eksponują walory sylwetki i dodają pewności siebie w każdej sytuacji.
Duże biustonosze dla puszystych
Kobiety są różne, a świat mody nie jest jednolity. Wiemy, jakie potrzeby mają nasze klientki, także te noszące większe rozmiary i dajemy im to, czego potrzebują: piękno, pewność siebie i doskonałą bieliznę. Duże rozmiary biustonoszy, zarówno w obwodzie pod biustem, jak i w samych miseczkach, to ważna część naszej oferty. Biustonosze na duże rozmiary mają szerokie ramiączka, które nie powodują dyskomfortu i nie drażnią skóry, szerokie zapięcia, które stabilizują bieliznę pod biustem oraz całą gamę wzorów i kolorów urzekających subtelnością i elegancją. Duże biustonosze dla puszystych podtrzymują biust, ale także optycznie wyszczuplają sylwetkę. Dobrze dobrany do dużych rozmiarów biustonosz spłaszcza brzuch, podnosi biust, eliminuje pojawianie się fałdek pod pachami oraz na plecach. Panie w rozmiarze XXL mogą czuć się piękne i eksponować swoje walory.
Rodzaje biustonoszy na duży rozmiar
Biustonosze z dużymi miseczkami mogą być bardzo różne. Nie ograniczamy wyboru tylko do modeli mocno zabudowanych i do wyłącznie pełnych z fiszbinami. Nasz asortyment to dowód na to, że panie z okrągłymi kształtami i miseczkami większymi niż D mogą cieszyć się z bielizny typu Push Up, z modnych bardotek, że mogą zakładać staniczki z miękkich tkanin lub usztywniane tylko w połowie. Proponujemy także pełne biustonosze w dużym rozmiarze i pół gorsety. Wśród nich znaleźć można bieliznę na co dzień, jak i bardzo buduarowe modele na specjalne okazje.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2